l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00

     eko sola  erasmus logo web3 facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

logo1    logo2

logotip EKP 2014 2020 SIO 2020

Učitelji praktičnega pouka v letu 2021/22

Na tej strani je seznam učiteljev praktičnega pouka v šolskem letu 2021/2022. Poleg seznama si lahko preberete katere module pokrivajo.

 

Ime in Priimek

Praktični pouk

Simon GRAČNER

trajnostni razvoj, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za naravovarstvo, vodja PUZ-a: program naravovarstveni tehnik in mehanik kmetijskih in delovnih strojev, razrednik 1.a razreda

Kristina DOLINAR PAULIČ

veterinarska tehnologija

Peter JAMŠEK

popravila mehanskih sklopov in naprav, elektronski sistemi in hidravlične naprave na pogonskih in delovnih strojih, montaža, vzdrževanje in popravila naprav in opreme v kmetijstvu in vrtnarstvu, popravila gradbenih in komunalnih strojev in naprav, tehnika popravil, upravljanje kmetijske mehanizacije z varnim delom, vzdrževanje pnevmatik, organizator praktičnega pouka za mehanika kmetijskih in delovnih strojev

Darja JUVAN PASTIRK

oskrba živali, veterinarska tehnologija, razrednik 4.c razreda

Urška KASENBURGER

oskrba živali, veterinarska tehnologijarazrednik 3.c razreda

Nina KLOBASA

veterinarska tehnologija, organizatorka praktičnega pouka veterine, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za veterino, vodja PUZ-a: program veterinarski tehnik, razrednik 1.b razreda

Marija KOLMANIČ BUČAR

osnove krajinarstva, krajinarstvo v naravovarstvu, oblikovanje cvetličnih vezav in dekoracij, okrasne zelnate rastline, osnove hortikulture, poročna floristika, predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav, pridobivanje lesne biomase, pridobivanje zelišč, priprava in izdelava aranžmajev, šopkov in nasadkov, uporabna floristika, žalna floristika, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za kmetijstvo, cvetličarstvo in mehanika kmetijskih in delovnih strojev, vodja PUZ-a: program kmetijsko podjetniški tehnik, organizator praktičnega pouka za programe kmetijsko-podjetniški tehnik SSI in PTI, naravovarstveni tehnik SSI in cvetličarja SPI

Branka MALINGER

Uroš MIKOLIČ

oskrba živali, veterinarska tehnologija, razrednik 1.c razreda

veterinarska tehnologija

Denis PERKO

ekosistemi, izvajanje dejavnosti v prostoru in ekoremediacije, kmetijska pridelava in reja s kmetijsko mehanizacijo, osnove kletarstva, predelava sadja, pridelava krme, pridelava poljščin, prodaja in svetovanje v kmetijstvu, reja živali, vodenje del na  kmetijskem gospodarstvu

Vesna PIRNAT

veterinarska tehnologija

Rok ŠTIBLER

oskrba živali, veterinarska tehnologija, razrednik 4.d razreda

Erna TRAMŠEK
veterinarska tehnologija
Bernard VOGRINC popravila mehanskih sklopov in naprav, upravljanje z alternativnimi viri energije, varilstvo in kovaštvo