l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00, Telefaks: (02) 235 37 01

     eko sola  erasmus logo web3 facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

Pogled v zbornico v letu 2017/18

Na tej strani ste našli seznam učiteljev, ki poučujejo splošne in strokovno teoretične predmete ter strokovne module v šolskem letu 2017/2018. Poleg poimenskega seznama si lahko preberete tudi to katere predmete in module poučujejo.

Ime in Priimek

Predmet in modul

Zdenka BRUMEN KRALJ

slovenščina, razrednik 1.a PTI razreda

Milena CAJZEK

biologija

Božidar DAMJAN

umetnost (likovna), fizika, osnove poslovnega komuniciranja

Kristina DOLINAR PAULIČ

laboratorijsko delo v veterinarstvu, reja perutnine in čebelarstvo, priprava na maturo (4. predmet), vodja aktiva strokovnih modulov

Ines GOGER

matematika, vodja aktiva naravoslovje, razrednik 2.e razreda

Andreja GRAČNER

angleščina, slovenščina, razrednik 4.a razreda, mentor dijaške skupnosti

Simon GRAČNER

okrasne zelnate rastline, trajnostni razvoj, gospodarjenje z naravnimi viri energije in ostanki, oblikovanje cvetličnih vezav in dekoracij, krajinarstvo v naravovarstvu, poročna floristika, žalna floristika, predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav, pridobivanje bioplina in biodiesla, priprava in izdelava aranžmajev, šopkov in nasadkov, urejanje spletnih strani, administrator spletne učilnice, vodja PUZ-a: program naravovarstveni tehnik in mehanik kmetijskih in delovnih strojev, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za program naravovarstveni tehnik, razrednik 1.a razreda

Natalija HORVAT

matematika, ekosistemi, izvajanje dejavnosti v prostoru in ekoremediacije, naravovarstvena zakonodaja in etika, razrednik 3.f razreda

Drago JAKOPIN

Bronja JARC

športna vzgoja, razrednik 2.e razreda

osnove podjetništva in prodaja, podjetništvo in trženje

Darja JUVAN PASTIRK

anatomija in fiziologija domačih živali, izbrane vsebine iz veterinarske tehnologije, vzreja in zdravstveno varstvo malih živali, razrednik 4.b razreda

Barbara KAJBA MORI

biologija

Urška KASENBURGER

anatomija in fiziologija domačih živali, rejne živali, veterinarska tehnologija, vzreja in zdravstveno varstvo malih živali, priprava na maturo (4. predmet), razrednik 3.d razreda

Nina KLOBASA

anatomija in fiziologija domačih živali, izbrane vsebine iz veterinarske tehnologije, veterinarska tehnologija, organizatorka praktičnega pouka veterine, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za veterino, vodja PUZ-a: program veterinarski tehnik, koordinator EKOŠOLE, razrednik 1.b razreda

Anton KRAJNC

ravnatelj šole

Boštjan LAMPRET

športna vzgoja, razrednik 2.c razreda

Bojan MAČEK

informatika, montaža, vzdrževanje in popravila naprav in opreme v kmetijstvu in vrtnarstvu, popravila gradbenih in komunalnih strojev in naprav, popravila mehanskih sklopov in naprav, vzdrževanje pnevmatik

Branka MALINGER

oskrba živali, priprava na maturo (4. predmet)

Tanja MATJAŠIČ

angleščina, razrednik 2.f razreda

Uroš MIKOLIČ

 

Aleksandra Tina MULEC

anatomija in fiziologija domačih živali, dobrobit živali, priprava na maturo (4. predmet), razrednik 1.d razreda

dobrobit živali, veterinarska tehnologija

Lea OBLAK

kemija, naravoslovje, razrednik 2.d razreda

Klementina PERKO

informatika, učbeniški sklad, skrbnik e-dnevnika, razrednik 4.d razreda

Vesna PIRNAT

higiena živil, veterinarska tehnologija, priprava na maturo (4. predmet), koordinator EKOŠOLE, razrednik 3.c razreda

Samo PODBREŽNIK

umetnost (glasba)

dr. Andrej PODJAVORŠEK

izbrane vsebine iz kmetijstva, poljedelstvo, naprava trajnega nasada, osnove kletarstva, podjetništvo in trženje, predelava sadja, prodaja in svetovanje v kmetijstvu, varstvo rastlin, vodenje del na  kmetijskem gospodarstvu

Nataša PUKŠIČ

nemščina, sociologija, razrednik 3.b razreda

Andreja RAJH

kemija

Srečko REHER

slovenščina

Mojca REP

laborant

Jasmina ROČENOVIČ

etologija, pridelava krme, prodaja in svetovanje v kmetijstvu, reja živali, zootehnika, razrednik 1.c razreda

Monika RUBIN BRAČKO

slovenščina, vodja aktiva družboslovja, razrednik 2.a PTI razreda

Nives SANTIN REGVAT

slovenščina, zgodovina

Helena SLIVNJAK RAMUTA

osnove hortikulture, osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin, pridobivanje zelišč, pridelava poljščin, pridobivanje bioplina in biodiesla, varstvo naravnih vrednot, izbrane vsebine iz naravovarstva, vodja PUZ-a: program cvetličar, vodja interesnih dejavnosti, razrednik 2.a razreda

Anton ŠTERN

informatika, elektronski sistemi in hidravlične naprave na pogonskih in delovnih strojih, popravila električnih in elektronskih naprav, popravila hidravličnih in pnevmatskih naprav, popravila kmetijskih in gozdarskih strojev in naprav, upravljanje kmetijske mehanizacije z varnim delom

Romana ŠUMAN

matematika, tajnik PM in ZI, razrednik 2.b razreda

Petra TISNIKAR

matematika

Tomaž TRAMŠEK

Tjaša URBANC

športna vzgoja, razrednik 3.a razreda

veterinarska tehnologija, priprava na maturo (4. predmet)

Violeta VIVOD

izbrane vsebine iz naravovarstva, ekosistemi, izvajanje dejavnosti v prostoru in ekoremediacije

Bernard VOGRINC

naravoslovje, krajinarstvo, kmetijska pridelava in reja s kmetijsko mehanizacijo

Bogdana VRATANAR

družboslovje, geografija, knjižnica, razrednik 1.e razreda

Jolanda ZIHERL SAJKO

angleščina, razrednik 4.c razreda