l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00, Telefaks: (02) 235 37 01

eko sola facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

Govorilne ure za šolsko leto 2016/17

Na tem mestu najdete razporeditev dopoldanskih govorilnih ur v šolskem letu 2016/2017.

Telefonska številka zbornice: 02/2353705.

PRIIMEK in IME učitelja Govorilna ura prostor
1. BRUMEN KRALJ Zdenka (razrednik 3.e) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
2. CAJZEK Milena ČET, 10.05 - 10.50 Zbornica
3. DAMJAN Božidar TOR, 8.50 - 9.35 Zbornica
4. DOLINAR-PAULIČ Kristina (razrednik 4.b) PON, 8.50 - 9.35 Zbornica
5. ĐURASOVIČ Tatjana TOR, 8.50 - 9.35 Knjižnica
6. GOGER Ines (razrednik 1.e) TOR, 11.45 - 12.30 Zbornica
7. GRAČNER Andreja (razrednik 3.a) PON, 9.40 - 10.25 Zbornica
8. GRAČNER Simon (razrednik 2.aPTI) PON, 8.00 - 8.45 Zbornica
9. HAFNER Erna SRE, 10.55 - 11.40 Zbornica
10. JAKOPIN Drago (razrednik 2.e) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
11. JAMŠEK Peter ČET, 8.50 - 9.35 Delavnica
12. JUVAN PASTIRK Darja (razrednik 3.b) TOR, 8.50 – 9.35 Zbornica
13. KAJBA-MORI Barbara TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
14. KANCLER Franc Po dogovoru Pisarna vodje posestva
15. KASENBURGER Urška (razrednik 2.d) SRE, 11.45 - 12.30 Zbornica
16. KLOBASA Nina (razrednik 4.c) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
17. KOLMANIČ-BUČAR Marija TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
18. KOSTREVC Andrej PON, 8.00 - 8.45 Pisarna organizat. PRA
19. KRAJNC Anton Po dogovoru Pisarna ravnatelja
20. LAMPRET Boštjan (razrednik 1.c) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
21. MAČEK Bojan (razrednik 2.f) ČET, 11.45 - 12.30 Zbornica
22. MATJAŠIČ Tanja (razrednik 1.f) PON, 12.35 - 13.20 Zbornica
23. MIKOLIČ Uroš (razrednik 4.d) SRE, 9.40 - 10.25
Zbornica
24. OBLAK Lea (razrednik 1.d) PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
25. PERKO Klementina (razrednik 3.d) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
26. PIRNAT Vesna (razrednik 2.c) PON, 11.45 - 12.30 Zbornica
27. PODBREŽNIK Samo ČET, 11.45 - 12.30 Zbornica
28. PODJAVORŠEK Andrej PON, 8.00 - 8.45 Zbornica
29. PUKŠIČ Nataša (razrednik 2.b) PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
30. RADEJ Bernardka PET, 12.35 - 13.20 Zbornica
31. REHER Srečko PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
32. ROČENOVIČ Jasmina (razrednik 4.a) PET, 9.40 - 10.25 Zbornica
33. RUBIN BRAČKO Monika (razrednik 1.aPTI) ČET, 11.45 - 12.30 Zbornica
34. SANTIN-REGVAT Nives PON, 9.40 - 10.25 Zbornica
35. SLIVNJAK-RAMUTA Helena (razrednik 1.a) PON, 8.00 - 8.45 Zbornica
36. ŠKET Kristina TOR, 15.00 - 18.00 Pisarna - odrasli
37. ŠTERN Anton PON, 12.35 - 13.20 Zbornica
38. ŠUMAN Romana (razrednik 1.b) ČET, 9.45 - 10.30 Kabinet (poleg učilnice 8)
39. TISNIKAR Petra SRE, 10.10 - 10.55 Zbornica
40. TOPLAK Andrej PON, 8.00 - 8.45 Zbornica
41. TRAMŠEK Tomaž (razrednik 2.a) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
42. VESENJAK Polona ČET, 10.55 - 11.40 Pisarna svetoval. službe
43. VIVOD Violeta PET, 10.55 - 11.40 Zbornica
44. VOGRINC Bernard TOR, 11.45 - 12.30 Zbornica
45. VRATANAR Bogdana (razrednik 3.f) TOR, 8.50 - 9.35 Knjižnica
46. VUČINA Karolina TOR, 12.35 - 13.20 Zbornica
47. ZIHERL SAJKO Jolanda (razrednik 3.c) TOR, 9.40 - 10.25 Zbornica

STIKI MED ŠOLO IN STARŠI!

Na šoli želimo vzpostaviti čim boljše sodelovanje med šolo, starši in  dijaki. Učitelji in šolska pedagoginja so prisotni na GOVORILNIH URAH, ki so vsak 1. TOREK V MESECU OD 16.00 DO 17.00 URE. Učitelji so staršem na voljo tudi v dopoldanskem času njihovih govorilnih ur oz. v njihovih prostih terminih.
Roditeljski sestanki so v vsakem ocenjevalnem obdobju, skliče jih razrednik.
Ravnatelj: Anton Krajnc, univ. dipl. ing.