l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00, Telefaks: (02) 235 37 01

     eko sola  erasmus logo web3 facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

Govorilne ure za šolsko leto 2017/18

Na tem mestu najdete razporeditev dopoldanskih govorilnih ur v šolskem letu 2017/2018.

Telefonska številka zbornice: 02/2353705.

PRIIMEK in IME učitelja Govorilna ura prostor
1. BRUMEN KRALJ Zdenka (razrednik 1.a PTI) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
2. CAJZEK Milena SRE, 8.50 - 9.35 Zbornica
3. DAMJAN Božidar PON, 12.35 - 13.20 Zbornica
4. DOLINAR-PAULIČ Kristina PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
5. GOGER Ines (razrednik 2.e) ČET, 8.50 - 9.35 Zbornica
6. GRAČNER Andreja (razrednik 4.a) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
7. GRAČNER Simon (razrednik 1.a) PET, 8.00 - 8.45 Zbornica
8. HORVAT Natalija (razrednik 3.f) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
9. JAKOPIN Drago (razrednik 3.e) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
10. JAMŠEK Peter ČET, 8.50 - 9.35 Delavnica
11. JUVAN PASTIRK Darja (razrednik 4.b) ČET, 10.05 – 10.50
Zbornica
12. KAJBA-MORI Barbara TOR, 11.45 - 12.30 Zbornica
13. KANCLER Franc Po dogovoru Pisarna vodje posestva
14. KASENBURGER Urška (razrednik 3.d) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
15. KLOBASA Nina (razrednik 1.b) PON, 9.40 - 10.25 Zbornica
16. KOLMANIČ-BUČAR Marija TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
17. KOSTREVC Andrej PON, 8.00 – 8.45 Pisarna organizat. PRA
18. KRAJNC Anton Po dogovoru Pisarna ravnatelja
19. KÜPLEN Aleksandra Tina SRE, 8.50 - 9.35 Zbornica
20. LAMPRET Boštjan (razrednik 2.c) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
21. MAČEK Bojan ČET, 11.45 - 12.30 Zbornica
22. MALINGER Branka SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
23. MATJAŠIČ Tanja (razrednik 2.f) SRE, 11.45 - 12.30 Zbornica
24. MIKOLIČ Uroš (razrednik 1.d) PET, 12.35 - 13.20 Zbornica
25. OBLAK Lea (razrednik 2.d) ČET, 9.40 – 10.25 Zbornica
26. PERKO Denis TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
27. PERKO Klementina (razrednik 4.d) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
28. PIRNAT Vesna (razrednik 3.c) PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
29. PODBREŽNIK Samo ČET, 12.35 - 13.20 Zbornica
30. PODJAVORŠEK Andrej PON, 9.40 - 10.25 Zbornica
31. PUKŠIČ Nataša (razrednik 3.b) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
32. RAJH Andreja TOR, 12.30 - 13.00 Zbornica
33. REHER Srečko PON, 8.00 - 8.45 Zbornica
34. ROČENOVIČ Jasmina (razrednik 1.c) PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
35. RUBIN BRAČKO Monika (razrednik 2.a PTI) ČET, 8.50 - 9.35 Zbornica
36. SANTIN-REGVAT Nives PET, 8.50 - 9.35 Zbornica
37. SLIVNJAK-RAMUTA Helena (razrednik 2.a) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
38. ŠKET Kristina TOR, 15.00 - 18.00 Pisarna – izredno izobraževanje
39. ŠTERN Anton SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
40. ŠUMAN Romana (razrednik 2.b) ČET, 11.45 - 12.30 Kabinet (poleg učilnice 8)
41. TISNIKAR Petra PET, 12.35 - 13.20 Zbornica

42. TRAMŠEK Tomaž (razrednik 3.a)

43. URBANC Tjaša

ČET, 10.55 - 11.40

PON, 8.00 - 8.45

Zbornica

Zbornica

44. VESENJAK Polona ČET, 10.55 - 11.40 Pisarna svetoval. službe
45. VIVOD Violeta PET, 10.55 - 11.40 Zbornica
46. VOGRINC Bernard TOR, 11.45 - 12.30 Zbornica
47. VRATANAR Bogdana (razrednik 1.e) PON, 11.45 - 12.30 Knjižnica
48. ZIHERL SAJKO Jolanda (razrednik 4.c) ČET, 8.50 - 9.35 Zbornica
Ravnatelj: Anton Krajnc, univ. dipl. ing.

STIKI MED ŠOLO IN STARŠI!

Na šoli želimo vzpostaviti čim boljše sodelovanje med šolo, starši in  dijaki. Učitelji in šolska pedagoginja so prisotni na GOVORILNIH URAH, ki so vsak 1. TOREK V MESECU OD 16.00 DO 17.00 URE. Učitelji so staršem na voljo tudi v dopoldanskem času njihovih govorilnih ur oz. v njihovih prostih terminih.
Roditeljski sestanki so v vsakem ocenjevalnem obdobju, skliče jih razrednik.